Filo Kiralama

Filo Kiralama

19.09.2018 08:19:38
Filo Kiralama

Rentonomi Filo, şirketinizin araç ihtiyaçlarını öz kaynaklarınızı kullanmadan ve araç masraflarınızı vergi gideri gösterme avantajıyla Filo Kiralama hizmeti sunmaktadır.

Şirketinizde kullandığınız araçları satın almak yerine sizlere çok daha avantaj sağlayacak filo kiralama seçeneği ile uzun dönem araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Filo kiralama ile operasyonu yönetmenize, ikinci el riski almanıza ve yüklü bir miktarda sermayeyi bağlamanıza gerek kalmadan uzun dönem araç kiralama işlemi yapmanıza olanak veren bir operasyonel hizmettir.

Rentonomi Filo kiralama hizmetleri, 12 aydan 48 aya kadar sizlere uzun dönem araç kiralama seçenekleri sunar. Servis, bakım, lastik, yol yardımı, ikame araç, plaka tescili, sigorta, MTV gibi yükleri dert etmenize gerek kalmadan bütün operasyonel yükü üzerinizden alarak sizlere yardımcı olmaktadır. Şirketinizin ihtiyaçlarını belirleyin ve filo kiralama işlemi yapmadan önce araç modellerinize karar verin. Sizlere özel sunulan satış danışmanlığından yararlanın ve filonuzu hemen oluşturarak satınalmanın yüklerinden kurtulup kiralamanın avantajlı dünyasının tadını çıkarın.

Whatsapp İçin Tıklayınız
Merkez Ofis Bilgilerimiz ve Çalışma Saatlerimiz
E - Bülten

Kampanyalardan Faydalanmak İçin Mail Adresinizi Girmeniz Yeterli Olacaktır

© 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
GİRİŞ YAP